04.10.2011 13:53:11 Jonáš Holásek

Medaile z Jihomoravského kraje pro členy OS ČČK Brno-město

 

Medaile z Jihomoravského kraje pro členy OS ČČK Brno-město

 

Dvanáct medailí Jihomoravského kraje předal 13.9.2011 v prostorách brněnského sídla Zdravotnické záchranné služby JMK hejtman Michal Hašek. Ocenil tak dlouholeté obětavé úsilí v oblasti zabezpečování zdravotnické záchranné péče v Jihomoravském kraji.

„Chtěl bych jako hejtman poděkovat za vaši obětavou práci záchranářů – a to ať už profesionálních nebo těch dobrovolných. Velmi si vážím vašeho nasazení, jste jedni z mála, kteří jsou v dnešní době ochotni nasadit vše, co máte k dispozici, abyste zachraňovali lidské životy a ochraňovali zdraví nás všech. Za to vám patří velký dík. Já doufám, že se do budoucna ve spolupráci mezi krajem, zdravotnickou záchrannou službou a také Českým červeným křížem a dalšími služkami podaří vám zajistit postupně lepší materiální zázemí a vybavení“ řekl při předávání medailí hejtman Michal Hašek.

Bronzové medaile Jihomoravského kraje udělil hejtman Michal Hašek předsedovi oblastního spolku ČČK Brno-město Bronislavu Hniličkovi a předsedovi MS OS ČČK a členovi HJ Brno-město  Lukáši Pelinkovi 

Čestné uznání za dlouholeté obětavé úsilí v oblasti zabezpečování první pomoci a zdravotnické péče v rámci Jihomoravského kraje převzala z rukou hejtmana Haška ředitelka OS ČČK Brno-město Ivana Holásková.


tento článek se vyskytuje v následujících sekcích: archív - články za rok 2011
 
cck brno on facebook